Program for sæson 2019-2020

Springhold:                                                                                                               Pris:

Springfiduserne 0 og 2 kl.                  Kenneth                            Tirsdag kl. 17.30-19.00           Kr. 600,00

Teamspringerne 3-5 kl.                     Johnny                               Onsdag kl. 16.30-18.30          Kr. 800,00

Junior springer mix 6 kl. +                Brandon                             Onsdag kl. 18.00-20.00          Kr. 950,00

Voksenspring mix 18 +                     Frede og Brian                   Onsdag kl. 20.00-21.30          Kr. 775,00

Stortrampolin                                   Sebastian                            Mandag kl. 18.00-20.00         Kr. 800,00

Minifræserne 4-6 år                         Signe                                   Tirsdag kl. 16.30-17.30          Kr. 400,00

Rytmehold:

MGP-tøserne 0 og 1 kl.                   Camilla                                Torsdag kl. 17.00-18.00          Kr. 400,00

Stjerneholdet piger 2-4 kl.               Victoria og Hedi H               Mandag kl. 18.00-19.30          Kr. 600,00

Ballerinaerne 4-5 år                        Mitzi                                     Mandag kl. 17.00-18.00          Kr. 400,00

Rytmerne 25 +                                Merete                                 Torsdag kl. 20.00-21.30          Kr. 825,00

Primadonnaerne piger 5.-7. Kl       Nanna                                  Torsdag kl. 17.30-19.00          Kr. 600,00

Divaerne piger fra 15 +                  Mitzi og Laura                        Mandag kl. 19.30-21.00          Kr. 715,00

Rishøj Performens                         Mie og Mitzi                         Tirsdag kl. 19.00-21.00           Kr. 1.425,00

Motionsgymnastik:

Yoga øvede                                    Lise                                     Mandag kl. 18.30-19.45          Kr. 775,00

Yoga begynder for damer              Mette                                   Tirsdag kl. 18.00-19.00           Kr. 550,00

Yoga for mænd                              Mette                                   Tirsdag kl. 19.00-20.00           Kr. 550,00

After Eight, motion mix 40+           Leif                                      Onsdag kl. 18.30-20.00           Kr. 825,00

Puls og styrke                               Annika                                  Torsdag kl.18.15-19.30           Kr. 825,00

Styrke og motions gymnastik        Karin                                    Torsdag kl.19.00-20.00           Kr. 550,00

Acro 25+                                       Charlotte                              Mandag kl.20.00-22.00           Kr. 1.100,00

Gotved                                          Heidi D                                 Tirsdag kl. 14.30-15.40           Kr. 825,00

For de små:

Mor/far/barn 0-3år                        Signe                                    Fredag kl. 16.30-17.30            Kr. 550,00